Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet más is? Ártok magamnak...

Lehet más is? Ártok magamnak azzal, ha alkalmazom a felírt gyógyszereket?

Figyelt kérdés

Tegnap a nőgyógyászom azt mondta, hogy gombás fertőzés van a hüvelyemben. De egyik kérdésére sem tudtam igennel válaszolni, mert nincsenek olyan tüneteim, mint folyás, viszketés, vagy égő érzés. Ő mégis gombára írt fel tablettát és hüvelykúpot is.

Én kértem egy tenyésztést is, mert egyszerűen nem produkálom az általa felsorolt tünetek egyikét sem, és kételkedek benne. Viszont amikor az eszközt kivette, azon én is fehéres váladékot láttam.

Lehet más is, mint gomba?

Ha nem gomba, nem ártok magamnak azzal, ha alkalmazom a felírt gyógyszereket?



2013. márc. 22. 05:46
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Miért gondolod, hogy az ide írogató laikusok jobb tanácsot tudnak adni, mint az orvos? Vedd be a gyógyszereket, ha nem akarsz még betegebb lenni!
2013. márc. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Én már láttam olyat,h valaki nem panaszkodott folyásról, viszketésről, mégis amikor vizsgálat során a kacsával feltárták a hüvelyben lehetett látni a "gomba telepeket". Bármilyen furcsa a bennünk élősködő gombák, akárcsak a természetben "telepeket" alkotnak(ezt látjuk pk. a körmök alatt is). Ezeket a telepeket láthatta sz orvos,ami alapján felírta a gyógyszert.Szedd be, sőt,ha van sex kapcsolatod Őt is kezelni kell.
2013. márc. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem árt és van olyan hogy nem viszont a gomba! Nekem két bakteriális fertözésem volt úgy hogy semmi tünetek nem volt!
2013. márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem volt gombás megbetegedésem, a tenyészetből kiderült. Csak szimplán a hüvelyflóra fel volt borulva. Nem használtam a gyógyszert.
2013. okt. 21. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!