Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, lázas...

Késik a menstruációm, lázas vagyok, görcsölök de nem jön meg. Mi lehet a baj? Többi lent!

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok augusztus 30-án lefeküdtem a barátommal,most szeptember 16.-án megkellett volna jöjjön de lázas vagyok,felvagyok fázva lehet ez a baj hogy nem jön meg? De görcsölni görcsölök már 15.-e óta..Nem kérem az oltásokat hogy tudatlanul miért feküdtem le a barátommal..
2013. szept. 19. 18:31
 1/6 anonim válasza:

Lehet, hogy terhes vagy. Szólj a szüleidnek, talán el lehet még veteni, sőt szerintem biztos, de az is lehet, hogy nem vagy terhes.

Tudom, hogy mondtad, de azért megkérdezhetném, hogy miért feküdtél le ennyi idős korban valkivel?

2013. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom elmondani a szüleimnek,mert tudom hogy reagálnának.. Azért feküdtem le vele mert szeretem és én is akartam de aztán megbántam :/
2013. szept. 19. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
gratulálok....a leglényegesebb a szabály:sose veszítsd el olyannal a szüzességed akinél nem érzed úgy h ő az igazi.... mind1.egy tuti:/ anyud tuti ki lesz akadva ha el mondod neki h lefeküdtetek...menj el nő gyógyászhoz ha tudsz.vagy valahogy csináltass tesztet..
2013. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vegyél tesztet sűrgősen, mert minden számíthat!

Nagy butaságot csináltál, de mentsd ami menthető....

2013. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sosem szabad addig lefeküdni senkivel amíg nem vagy benne 100%-osan biztos, hogy Te is akarod és később sem fogod megbánni!!!
2013. szept. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hiába magyarázzátok neki, ha már egyszer megtette.
2013. szept. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!