Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12-13 évesen illik borotválni,...

12-13 évesen illik borotválni, ha nőgyógyászhoz megyek? {bővebben kifejtve lent! }

Figyelt kérdés
13 éves leszek és nőgyógyászhoz kell mennem. szertintetek ennyi idősen le kéne borotválni ott lent? olvastam már olyanokat, hogy az orvos szóvá tette hogy a fertőzés a borotválás miatt is lehet. mivel én még nem egyedül mennék, akkor elég gázos lenne ha mondaná a testvérem vagy anyukám előtt hogy hanyagoljam a borotválást.
2009. nov. 4. 19:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
képzeld el nem fogom :) és ha téged egyáltalán nem izgat a téma, és nem akarsz valami normális választ ír, akkor szépen el is mehetsz egy másik embert basztatni. nekem ez nem segítség :)
2009. nov. 4. 19:53
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell leborotválnod, sokak nem borotválják le még 40 évesen sem. Nyugi, nem azt fogja nézni. De jobban meglepődik, ha lát egy 13 évest aki borotválja :)
2009. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%

Mégeyszer: a kérdezö azt kérdezte, hogy mi a szkás mostanában, borotválva vagy natur menni a nögyógyaszhoz.

Azt nem közölte, hogy milyen állapotban van (kopaszon vagy szörösen), mert nem tartozik senkire. Ugyanigy nem közölte, hogy miért megy orvoshoz - de ehhez sincs senkinek semmi köze.

Tehát ne hözöngj, ha nem akarsz a kérdésre válaszolni, akkor rendben, de ne legyél tapintatlanul kiváncsi.

2009. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez nem szokás kérdése, nem frizuráról van szó! Mindenki azt csinál amit akar mert itt ennek NINCS jelentősége!!!
2009. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
16%
Azért elég gáz, hogy már 13 évesen összeszedtél valami betegséget.... dehát ez van, a mai fiatalság össze-vissza "kefélget" meg tangába ül le a hideg kőre, és a többi..
2009. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem csak az össze-vissza kefélgetéstől meg a tangától lehet beteg valaki. Ilyen korban simán lehet h pl nincs lyuk a szűzhártyán így a menstruációs vér nem tud kifolyni. Simán lehet petefészek gyulladás, nem csak attól ha valaki topban jár -10 fokban. Simán lehet akármilyen nemi visszafejlettsége, kicsi a méhe, kóros görcsei vannak, akármi. Mellesleg hüvelygombához se kell a hugyos wc-re ráülnöd, az magától is kifejlődik, ha valakinek kicsit legyengül az immunrendszere.

Nem kéne ismeretlenül mindenkit fikázni, ezzel csak magadat alázod.

2009. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
28%

"Nem kéne ismeretlenül mindenkit fikázni, ezzel csak magadat alázod."


Na ugye ugye? :) Látod én is egy teljesen normális kérdést tettem fel amire a fikázást kaptam. Amilyen a mosdó...

2009. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég! Neked nincs jobb dolgod, mint fikázni (valóban ismeretlenül, és rosszindulatúan), meg kötözködni, és kifogatni mások szavait?
2009. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az orvos azzal nem foglalkozik, hogy szőrös-e a puncid, vagy csupasz. Ő azért van, hogy segítsen. Te döntsd el, hogy borotválod-e!
2009. nov. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!