Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12-13 évesen illik borotválni,...

12-13 évesen illik borotválni, ha nőgyógyászhoz megyek? {bővebben kifejtve lent! }

Figyelt kérdés
13 éves leszek és nőgyógyászhoz kell mennem. szertintetek ennyi idősen le kéne borotválni ott lent? olvastam már olyanokat, hogy az orvos szóvá tette hogy a fertőzés a borotválás miatt is lehet. mivel én még nem egyedül mennék, akkor elég gázos lenne ha mondaná a testvérem vagy anyukám előtt hogy hanyagoljam a borotválást.
2009. nov. 4. 19:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Sztem ne borotváld, még ráér...
2009. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
33%
Ez a természet nem divatból lett ott szőrőd!Nem értem minek borotválod rendzseresen mosod és akkor nem lesz semmi gond! A Doki majd úgy néz rád mint egy prostira! ;)
2009. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Bocsi, hogy nem a témához írok, de mit értesz az alatt hogy nőgyógyászhoz KELL menned 13 évesen? Nem értem.
2009. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Ne borotváld, majd ha nagyobb leszel és partnered lesz aki elvárja.:)
2009. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
27%
Nem néz rád úgy mint egy prostira borotváld és jó lesz!! Ne aggódj!!
2009. nov. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Az orvosnak marhára mindegy, hogy szőrös, vagy szőrtelen vagy -e ott lenn. Ő nem azt nézegeti. Szerintem ha más okból nem borotválnád le, csak emiatt, akkor hagyd úgy.
2009. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
19:15-ös: bocsáss már meg, de ez a kérdezönek magánügye, lehet többféle betegség (hogy csak egyett emlitsek: petefészekgyulladás), menstruációs problémák stb - igazán nem hiszem, hgy ezt itt ki kellene neki fejteni, meg a válaszoláshoz nem is kell tudni senkinek és neked végképp nincs semmi közöd hozzá.
2009. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
Értem. Tehát ahhoz nincs közünk hogy miért megy orvoshoz, de ahhoz mindenképpen van, hogy ő borotválja e le odalennt vagy sem? Csodás! Érdekesen állsz hozzá a dolgokhoz :D
2009. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
szerinted mért megyek nőgyógyászhoz? (egyébként tényleg semmi közöd hozzá, köszönöm aki megvédett) biztos nem azért, hogy elüssem az időt vagy ilyesmi... de ez most kb. olyan mintha az utcán rákérdezel valakire h hova megy, s mért... és egyébként a hangsúly nem azon van hogy nőgyógyászhoz megyek, hanem máson. és nem olyan válaszokat várok amikben kérdezősködnek, hanem olyanokat amik segítenek! (mégegyszer köszönöm azoknak, akik rendesen válaszolnak)
2009. nov. 4. 19:45
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
Oké kislány, akkor légyszi kiabáld ki az utcára is hogy nem tudod leborotváld e a nunit vagy sem :D mert ezek szerint az olyan téma amihez MINDENKINEK KÖZE VAN :) gratula hozzá :)
2009. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!