Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért nem jön meg a menstruációm?

Mért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
szeretkeztünk, védekeztünk is..és nem jön meg...és már mind ketten nagyon izgulunk hogy mi lehet a bajom:(
2008. júl. 3. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem irtad, hogy hany napja kesik, es hogy miota menstrualsz?
2008. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg hogy hány éves vagy...
2008. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet hogy csak a sterrsz megviselte a hormonaidat és ettől késik, de ha védekeztetek akkkor nem izgulj csak nagyon kis esély van arra h terhes vagy!
2008. júl. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát 16 vagyok, ás júni 4.e óta késett, de ma megjött, úgyhogy most örülök:)és sztem is az idegesség miatt nem jött meg..de azért köszönöm!!!!!:)
2008. júl. 4. 09:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj fölöslegesen, nekem kb 1.5-2 éve állt be hogy pontosan jön meg, pedig kb 5-6 éve szedek fogamzásgátlót. Ja, és 23 vagyok. Amíg nem áll be napra pontosan a rendszer kár aggódni. Védekezzetek, és rendszeresen (én a bogyó miatt 3 havonta) járj el egy olyan nőgyógyászhoz, akiben már megbízol, és akkor szerintem nem lehet baj.
2008. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!