Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez meg fázás vagy valami...

Mi ez meg fázás vagy valami baj van?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a lyukam.Pár napja úgy éreztem mintha bele szúr volna valami.és montanság sokat járok a wc-re és előbb csípet azért bekrémeztem és azt vettem észre ,hogy a lyukamnál az eggyik "fal" vagy mi meg van dagadva még az újjapmat sem tudtam bele nyomni nagyon féllek miez? (ez előtt is volt ilyen mikor beteg voltam ,de aztán elmult most is beteg vagyok egy picit.)

2013. szept. 14. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen fertőzés. Hogy milyen azt a hüvelyváladék vizsgálatával lehet megmondani.
2013. szept. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez fertőzés. Menj el nődokikoz, ha hétfőig nem múlik el.
2013. szept. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned.
2013. szept. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet felfázás, nőgyógyásszal nézesd meg. A betegségtől nem feltétlenül lehet de az antibiotikumtól lehet ilyen. Mivel az kiírtja az összes pozitív baktériumot is ezért a bélflóra és a hüvelyflóra fel szokott borulni antibiotikumszedés miatt, és emiatt lehet az hogy nem tud védekezni a fertőzésekkel szemben. Ezért szoktak sokan gyógyszer szedés után bélflóra helyreállítást csinálni, az visszatelepíti a hasznos bacikat, de a rossz bacikat meg nem engedi be.
2013. szept. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%

Ha antibiotikumot szedsz, akkor az lesz az oka.

Mennyi idős vagy?

2013. szept. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikumtól NEM csíp a vizelet. Ez bizony egy kövér fertőzés. Nőgyógyászhoz kell menned vele, és ne halogasd, mert csak rosszabb lesz.
2013. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!