Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fázom? 18/L

Miért fázom? 18/L

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy ez van már Jűlius óta. Minden éjjel úgy reggel fele arra ébredek, hogy fagyok meg, meg ráz a hideg. Pólóban meg egy rövidnaciban vagy nyári pizsamában aludtam, de mindig erre ébredek és kénytelen vagyok fölvenni a köntösöm magamra, meg jól be is takarom magam. Nyáron 29 fokben is ez volt, ki sem nyitottam az ablakot. Anyum bejött a szobámba, de ki kellett menni, mert azt mondta, hogy nálam nincs levegő meg, hogy "szauna" van. De egyszerűen nem értem, hogy mi van velem. Ma úgy határoztam, hogy vastag pizsamát veszek magamra. Mondjuk napközben is fázósabb lettem meg egyfolytában ráz a hideg meg ásítozom meg fáradt vagyok és rossz a közérzetem is.

Nem vagyok lázas! Mi lehet a bajom? Ez már eléggé elviselhetetlen így...!:( Reggelente még a hejem sem kapom már az ágyban.:(



2013. szept. 14. 21:46
 1/9 ●●●● válasza:
100%
Pajzsmirigyműködést nagyon érdemes lenne kivizsgálnod, a fázás és a fáradékonyság is tipikus tünetek. Sajnos a legtöbb pajzsmirigynyavalyát a jelenleg használatos tesztek nem mutatják ki (reverz t3-at kéne mérni, de sajnos azt nem mérik), de azért megérné egy teszt. Illetve algából származó jódot kellene szedned és szelént, az feldobja a pajzsmirigy működését. Semmiképpen sem árthat, a lakosság túlnyomó többségének hiánya van belőle.
2013. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz,az a biztos!

Jobbulást

2013. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Apukámnak a cukorbetegsége kezdődött így. Bocs, nem riogatni akarlak, mert lehet akár sima vitaminhiány is, de ha már hónapok óta tart, akkor látogass el a háziorvosodhoz, és kérd meg, hogy küldjön el egy általános laborvizsgálatra. Így látatlanban tippelni nem érdemes.
2013. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. szept. 14. 21:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Az előzőek hozzászólásával egyetértek, és még azt kérdezném meg, nem vagy túl sovány?
2013. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

olvass utána a udzsaj légzésnek.

5-10 percig így lélegzel és átmelegedik az egész tested.

2013. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem vagyok sovány, csak voltam anorexiás, de eddig minden rendben volt! Most 153,5 cm és 47 kg vagyok.

2013. szept. 15. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Azóta, hogy vagy? Elmúlt?
2017. máj. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azóta vagyok így ezzel, amióta dohányzom, próbálom is letenni. 35 fokban is inkább a napra megyek. 19/f
2017. jún. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!