Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fázom fel ilyen gyakran?...

Miért fázom fel ilyen gyakran? Hogyan előzzem meg?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban is sokszor felfáztam és mostanság is. 1 évvel ezelőtt antibiotikummal kezeltek de most újra felfáztam. Sokat pisilek de inkább abból veszem észre,hogy fáj a hasam szex közben és nem is kívánom azt. Holnap megyek nőgyógyászhoz, remélem sikerül tanácsot adnia és kikezelnie de rettegek,hogy mikor fázok fel újra. A derekamat mindig melegen tartom és a higiéniára is odafigyelek. Nagyon aggódom. Mit tehetnék?


19/L


2013. szept. 9. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tőzegáfonya kapszulák, sok folyadék, hogy ne legyen idejük a baciknak felszaporodni, C-vitamin, ha nincs gond a vizelet savasságával, jó általános egészségi-állapot, mindig menj vécére, ha kell, kerüld a szorulást. Én ezeket tudom.
2013. szept. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha sokat jársz pisilni, akkor ez elsősorban urológiai probléma nem pedig nőgyógyászati.

A te helyedben felkeresnék egy urológust, mivel a húgyutakban lehetnek olyan kórokozók, amikre a nőgyógyász által felírt, feltehetően általános, széles-spektrumú antibiotikum nem hatásos.

2013. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!