Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 évesen "különös" mensi-lehe...

17 évesen "különös" mensi-lehet ez baj ha már 5 éve megvan?

Figyelt kérdés
nem írtam rendszertelent,mert viszonylag rendszeres időközönként(kéthavonta)nagyon minimális mennyiségű(inkább barnás)mensim van,késik is(kb 1-2 hetet),vagy előfordult olyan is,hogy kimaradt.A napokban azonban először voltam fiúval,akkor véreztem,viszon 2 nap után semmi nyoma, pedig ideje volna.Óvszert használtunk,tehát elvileg "baj" nem lehet...
2008. júl. 2. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen el kellene menned nőgyógyászhoz. Nem hiszem, hogy terhes lennél de a szokatlan, kevés menstráció az már magában nem jó. Menj el nődokihoz.
2008. júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annak én is örülnék ha ritkán jönne meg mert nálam szabályosan 12 naponként van és nagyon rossz :S
2008. júl. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez a fajta vérzés utalhat cisztára is, ami nem veszélyes, de időben kell kezelni, mert később gondot okozhat.

El kell menj nődokihoz mindenképp és kérj egy ultrahangos ellenőrzést, mond hogy ismeretlen eredetű vérzéseid is vannak...abból gondolom amit írtam ,hogy kéthavonta jelentkezik nálad és egyik hónapban a bal, másik hónapban a jobb petefészek dolgozik...ezért valószínűleg csak az egyik oldalon lehet a gond..a megelőzéés érdekében mielőbb menj orvoshoz.

2008. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkééppen tanácsos utána járnod miért van így a mensid. Ugyanis most még talán nem is gondolsz rá és "örülsz",hogyí ilyen. de késöbb ez akadálya lehet annak,hogy amikor tervezed gyereked legyen.
2008. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!