Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Egy fehér valami...

Mi lehet ez? Egy fehér valami a bugyimban, aminek semmi különös szaga nincs, de olyasmi állaga van mint a picit megszáradt raggasztó, vay gyurma Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés
És ettől szeretkezhetünk a párommal? Vagy orálisan kielégíthet?
2010. febr. 5. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Biztos pannónia sajt :D
2010. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Valószínű hogy folyás. lehet hogy összeszedtél vmit.. menjél a nőgyógyászhoz.
2010. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is neha ilyen kijon,ez csak feherfolyas,vagy "turo":-D tudom viccesen hangzik,de az,jo alaposan mosd ki a puncidat,es akkor talan nem jon ujra elo! 21/L


"Milli ,Milli,Milli....egy jo izut fosok:-D" xd

2010. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi szépen mindenkinek.

az igazsághoz az is hozzá tartozik,h néha szúr ott lent..

nagyon megijedtem. várok még válaszokat.

köszi

2010. febr. 5. 16:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez sima fehérfolyás. Minden nőnek van, csak valakinek kevés. De ciklustól függően változhat az állaga/mennyisége. Ez szerintem alap tudásnak kellene lenni egy nőnél, szóval nem tudom, hogy szexelsz, ha az alapokkal sem vagy tisztában. Teljesen normális, élettani dolog. (mivel nincs szaga, fehér, és nem túl sok, kóros nem ehet).
2010. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha szúr, és fehér darabok vannak a bugyidban az gomba.

és ne szexelj, mert átadod a barátodnak is, ha már át nem adtad. menj nőgyógyászhoz sztem, mert így sosem lesz vége, elpőbbutübb elkezd majd viszketni és borzalmas lesz.

2010. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

16:53nak : pont ez vele a bajom, h SOK!! és tisztába vagyok az alapokkal. tudom, h fehérfolyás, de ennyi nem szokott lenni. kb 3x annyi van, mint eddig volt.

utolsó válaszolónak viszont köszönöm.

2010. febr. 6. 11:27
 8/11 A kérdező kommentje:
igazából nem darabok, hanem folyós vmii :D
2010. febr. 6. 11:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha gombád lenne akkor viszketne, csípne, égne, illetve igen bűzös, zöldes-habos folyásod lenne. Egy picit durvább szextől is lehet erősebb folyásod, mert fizikai "ártalom" érte,lehet védekezőreakció. Félidőben szintén több van. 1000 oka lehet. Ha annyira aggódsz, nézesd meg, vagy kend be Canestennel, és ha attól elmúlik, akkor volt valami bajod. Én ilyenekkel nem szoktam nődokihoz szaladgálni. Bekenem és elmúlik. Bárgombám még sosem volt.
2010. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az uccsónak nincs igaza, a gombához nem társul a zöldes habos folyás, az gyulladást jelent.

a gombához a fehér, darabosabb folyás társul, plusz viszketés, vagy a folyás megnövekedése. de fehér marad.

ha át,egy sáűrgába akkor már fertőzése is van.

2010. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!