Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet kiszedni úgy a...

Hogyan lehet kiszedni úgy a betétet a csomagolásból és a bugyiból hogy ne legyen hangja?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sehogy
2009. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

hát igen

sajnos nem lehet

ha nagyon zavar, akkor használj tampont

2009. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ezen már én is gondolkodtam,de szerintem is,sehogy nem lehet.

még régebben "bevettetem" azt,h amikor tettem be a tiszta betétet,akkor kinyitottam a csapot,h ne hallják.de ma már nem zavar,kit érdekel,ez egy természetes dolog,nem kell szégyellni:)

15/l

2009. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
:)))Ezen én is nagyon sokszor gondolkodtam. Elég gáz például amikor 6an várnak a wcre és hallatszik. Vagy vendégségben. Én ilyenkor rettentő lassan húzom. De akkor is ott van a betét papírja amit hiába húzol lassan azt hallják:(
2009. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
rózsaszín libresse-nél nem hallatszik annyira. mármint a vastagabbnál. én azért használok olyat :D
2009. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam régi bevállt módszer, hogy köhögök vagy tüsszentek egy bazinagyot mikor nyitom ki és akkor hirtelen eltépem. Sokszor mondják, hogy: egészségedre! :D
2009. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

utolsó:ez jó ötlet:)

Általánosba egyáltalán nem érdekelt,de ahogy bekerültem a középsuliba érdekelt.Szerencsére van suli rádió,ami elég hangos+valamiért mi többen megyünk egyszerre wc-re(3-4en) és ők meg beszélgetnek.Így kint mások nem hallják meg,ők meg nem zavarnak,hogy tudják...

14,5/L

2009. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

csináljátok úgy, hogy már otthon kibontod a betétet, és akkor nem fog hangot kiadni amikor élesben használod! vagy legalábbis nem akkorát... :D + mellé egy köhögés vagy tüsszentés és akkor minden okés!

én már váltottam tamponra, szóval nekem ez többé nem probléma:)

de amúgy rájöttem így utólag, hogy nincs ebbe semmi szégyellnivaló, hisz ez természetes dolog, valamint a női WCben úgyis nők vannak, akik ugyanezt csinálják, csak máskor :D szóval nem kell szégyellni:)

2009. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehuzom a wc-t.
2010. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!