Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Múlt hét elején...

Mitől lehet? Múlt hét elején volt peteérésem, pedig a hét végére kellett volna lennie. Azóta úgy érzem leszakadnak a melleim, ennyire még sose fájt, ha hozzáérek már üvölteni tudnék.

Figyelt kérdés
Hányingerem van elég sokszor, hol reggel, hol nappal, hol este. Émelygek és fel vagyok puffadva.
2009. nov. 2. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes?
2009. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megszakítással védekezünk.
2009. nov. 2. 13:18
 3/6 anonim válasza:
A megszakításos védekezés nem nyújt 100%-os védelmet,sőt szerintem kicsit sem biztonságos.Szerintem terhes vagy.
2009. nov. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
megszakítás, ne viccelj már... 13 éves vagy?
2009. nov. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, képzeld 10-el több :D Azért védekezünk csak így, mert nemsoká szeretnénk babát és nem szeretnék fogamzásgátlót szedni. A jönne a baba nem lenne baj egyáltalán, nagyon örülnénk neki, szerencsére minden adott.
2009. nov. 6. 10:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól mert 23 vagy még védekezhetsz mással is a fogamzásgátlón kívül, de ha babát akartok akkor, ill. jöhet akkor meg nem értem a megszakítást. Ez olyan se ilyen se olyan megoldás, mondhatni el kéne dönteni...
2009. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!