Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs peteérésem?

Nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
5 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, azóta 30-32 napra megjön normálisan, de nem érzem, hogy feszülne a mellem. Régebben míg nem szedtem a gyógyszert a petefészkemben éreztem a kis szúrást, tudtam hogy ovulálok. Lehetséges, hogy nincs peteérésem? 22-én megyek nőgyógyászhoz ultrahangra, mert talált egy kis cisztát. Lehet összefüggés?
2011. nov. 14. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, általában a beérni nem tudó pete szokott cisztásodni...

Nekem hormongyógyszert írtak, de még nem volt ciszta.

2011. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nincs, de nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Kezdd el mérni a hődet, abból látod, hogy van-e vagy nincs. Keress rá neten, hogy alaphőmérséklet mérés.
2011. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mila11 ***** válasza:

miért ne lenne ? nem is értem mitől a pánikod

a mensid rendszeresen normálisan lezajlik azt írod

a tabletta szedése alatt sem érezted meg a peteérést, akkor most mi a baj?

2011. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"a tabletta szedése alatt sem érezted meg a peteérést, akkor most mi a baj?"


Talán azért nem érezte meg, mert akkor nem is volt neki? Mert a tabletta pont a peteérést állítja le?

Hát jó hogy aggódik szerencsétlen, ha tabletta előtt mindig érezte, hogy van, most meg nem érzi.

2011. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen,a párommal azóta próbálkozunk,de meg semmi. Remelem nincs nagy baj:( köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2011. nov. 14. 18:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Tényleg kezdd el mérni a hődet, mert az orvos egy UH alapján szerintem nem tudja megmondani, hogy van-e vagy nincs. Azt csak jó időben végzett sorozat UH-val lehet megnézni, ha jól tudom.

De a hőméréshez csak egy hőmérő kell.

Reggel, mikor felébredsz (lehetőleg mindig azonos időben) megméred a hődet a végbeledben. Nem szabad előtte felkelni, mozogni. Rögtön első mozdulat a hőmérő.

Ebből csinálsz szépen egy diagramot. Lehet papíron is, de ciklus.hu-n egyszerűbb:)

2011. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mila11 ***** válasza:

ok tényleg baromság ahogy megfogalmaztam

természetesen akkor nincs peteérés

szerintem viszont most van

de doki és bocs!

2011. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp doki lesz. De a reggeli hőmet is elkezdem mérni. Mindenképp a végbélben kell? A szájban való mérés is jó, én úgy tudom, de javitsatok ki, ha rosszul :)
2011. nov. 15. 14:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát anyumnak működött a dolog szájban is, de az orvosom azt mondja, végbélben biztosabb. Ha nagyon nem tetszik a módszer, akkor előbb próbáld meg szájban, és ha úgy nem látszik a peteérés, akkor próbáld meg végbélben.
2011. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha a ciklusod 13.napján elmész uh-ra aza legbiztosabb módja h megtudd van-e peteérésed,mert a hőmérőzés nem a legmegbízhatóbb módzser és csak 3 hónap folyamatos mérés összehasonlítása után utólag tudod megállapítani hogy volt-e peteérés.Ha gyereket akarsz meg gondolom minél hamarabb szeretnéd tudni hogy minden rendben van-e.
2012. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!