Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Már egy 1 éve szedek fogamzásgátlót. Viszont hétfő reggel barnás folyásom volt, délutánra nagyából abba maradt. Kedd reggel ismét, de akkor már picit véresebb volt, délutánra abba maradt. Tegnap pedig már rendesen véreztem, délutánra szintén abba maradt. Ma reggel ismét vérzek :S A levél pont közepénél tartok, így nem kellene megjönnie, nem is rég múlt el. Ilyet csak akkor tapasztaltam, mikor elkezdtem szedni a gyógyszert, annak is az első havi adagjánál, meg mikor voltunk nyaralni és elfelejtettem bevenni, így reggel pótoltam, és másnap ismét, így érthető volt a zavarodás. De most nincs semmi ilyen ! Délután 6-kor kell bevennem, ez max. este 8-9-ig csúszódik, tovább nem! Mitől lehet ez vajon? Mikor múlik el? Valakinél hasonló? Előre is köszönöm!
2013. szept. 5. 10:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!