Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászat. Nektek mennyire...

Nőgyógyászat. Nektek mennyire volt kínos?

Figyelt kérdés

Most fogok először menni. Nem mondom,hogy nem óckodom tőle.. Tudom,h ezt csinálja mindennap jóformán. De a tudat,hogy egy idős férfi (volt már hozzá szerencsém) fog bennem turkálni, kicsit feszélyez.

L/18



2013. szept. 3. 21:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az első persze mindenkinek kínos, nekem a sokadik is az, pedig a dokim látott kétszer szülni, műtött is, és ha negyvenszer nem voltam nála, akkor egyszer sem. Ráadásul bízom benne és sose mennék máshoz. Mégis.
2013. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok szűz.
2013. szept. 4. 17:05
 13/16 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen nőhöz járok, nekem nagyon számít, hogy nem egy férfi nézeget, tapogat ott lent.

Egyáltalán nem tudnék semmire e figyelni, se megbeszélni semmit normálisan.

2013. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
26%

Jó neked, hogy csak kicsit feszélyez...

Szerzel a bácsinak néhány jó percet...

2013. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

:DDDDDD Előző, kissé tévedésben vagy. Olvasd el ezt a viccet:


Nőgyógyász a bíróságon

- Az úgy kezdődött, hogy egy eléggé zsúfolt napom volt. Napközben hat szülés, négy terhességmegszakítás, harmincnégy vizsgálat. Éjszaka ügyeletes voltam, öt szülés, három küret, négy vizsgálat. Másnap délelőtt bennmaradtam, mert egy páciensem szült, ha már ott voltam levezettem még négy szülést, kilenc abortuszt és megvizsgáltam tizenhét nőt. Délután szólt a kollégám, hogy vállaljam el a műszakját, mert sürgős dolga van, elvállaltam, volt hat szülés, négy abortusz, huszonhat vizsgálat. Este végre elszabadultam a kórházból, elindultam haza, de annyira fáradt voltam, hogy le kellett ülnöm egy padra. Erre odajött egy utcalány és azt mondta, hogy egy százasért megmutatja a p*náját. És akkor megöltem.-


:))) Így vannak ezek a dolgok a való világban. Ne fantáziálj.

2013. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jó rokonunk nőgyógyász és ő mondta egyszer, hogy addig jó, amig a nők elhiszij, hogy csak egy munkadarabok az azstalon/székben. (Dughatod fejed a homokba ha akarod, és az segít neked...)
2013. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!