Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászat. Nektek mennyire...

Nőgyógyászat. Nektek mennyire volt kínos?

Figyelt kérdés

Most fogok először menni. Nem mondom,hogy nem óckodom tőle.. Tudom,h ezt csinálja mindennap jóformán. De a tudat,hogy egy idős férfi (volt már hozzá szerencsém) fog bennem turkálni, kicsit feszélyez.

L/18



2013. szept. 3. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Ne is mondd.. Én már előre rosszul vagyok tőle, pedig nekem még van időm..

15/L

2013. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nem lesz, gyorsan túlesel rajta! Engem még csak nő vizsgált, és az csikis volt. Egy kicsit :)

De ne érezd, hogy kínos! Ő csak arra kíváncsi, hogy beteg vagy-e, semmilyen más szándék nem hajtja. Akkor rosszabb, ha szégyenlős vagy. Ne stresszelj, ne mocorogj, mert akkor nehezíted a munkáját, és lehet, hogy hosszabbra nyúlik a vizsgálat, amit te nem hinném, hogy szívből kívánsz...

Ne félj, ne izgulj, előre nem kell! ;)

2013. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Én lazán vettem úgy voltam vele h én vagyok a 100 ember akit vizsgál nem nagy dolog ám. :-)

19L

2013. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem vészes. Én speciel a fogorvostól jobban félek.
2013. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
kb mennyi idő egy általános vizsgálat?
2013. szept. 3. 21:29
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Pár perc. Rákszűréssel együtt szokott max 5 perc lenni. De lehet, hogy még annyi se.
2013. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha zavar, hogy férfi, akkor válassz nőt. Mindenképpen az kell, hogy a lehető legjobban el tudj lazulni, mivel egyébként nem tud rendesen megvizsgálni. Ha a doki nem tud előtte megnyugtatni vagy még idegesebb leszel, akkor érdemes másikat keresni.
2013. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen női orvost választanék első alkalommal! Nekem azóta is az van.
2013. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos már megvan az időpont is,ráadásul annyira nem is volt lehetőségem válogatni,mert nem magán dokihoz megyek és ide is csak éppenhogy kaptam időpontot...
2013. szept. 4. 11:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem kell félned! Amugy szűz vagy még? Mert, ha igen lehet, hogy végbélen keresztűl fog megvizsgálni!
2013. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!