Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megvizsgalhat a nogyogyasz ha...

Megvizsgalhat a nogyogyasz ha meg szuz vagyok?

Figyelt kérdés

Nem sokara megyek vissza nogyogyaszhoz ultrahangos vizsgalat utan, de most egy masik orvoshoz ugyan abban a korhazban. Nem tudom hogy ez orvos fuggo, vagy tenyleg nem vizsgalhatnak meg ha valaki meg szuz, vagy esetleg be kell e ulnom. Az ultrahangos papirokal kell visszaternem a rendszertelen menzeszem miatt.

Ertelmes valaszokat!

Elore koszonom:)16/L



2013. aug. 23. 06:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__23107..


nem olvastam végig, 2 normál választ láttam, szelektáld az infót

2013. aug. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a panaszod indokolja, akkor megvizsgál, de mondd meg, hogy szűz vagy, akkor sokkal óvatosabb lesz.
2013. aug. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De meg ugy is megvizsgal, hogy ha az elozo nogyogyasz akinel voltam azert kuldott el hasi ultrahangra mert hogy szuz vagyok? Megkaptam a papirokat az ultrahangon, most elvileg vissza kell mennem ezekkel a papirokkal a nogyogyaszhoz. Csak most masikhoz megyek. Erre lennek kivancsi, hogy ha meg vannak a papirok akkor igy is megvizsgal-e ez a masik orvos.
2013. aug. 23. 06:41
 4/12 anonim ***** válasza:
na szóval megnézni megnézheti, viszont semmit nem nyomhat fel ha szűz vagy ennyi a lényege
2013. aug. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

De fölnyomhat, bizony, akár hüvelyi UH-t is csinálhatnak óvatosan.

Manuálisan is megvizsgálhat, elképzelhető, hogy végbélen keresztül tapogat ki.

2013. aug. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényleg megvizsgálhat. Akár végbélen keresztül,de előfordul,h hüvelyen át. Létezik "szűz" kacsa"is. Ez attól függ,h mik a panaszaid. De ha tudja,h szűz vagy, úgy fog vizsgálni,h ne sérülj! Ha viszont nem fontos,akkor nem fog.
2013. aug. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
csak annyi a panaszom, hogy rendszertelen a menzeszem amiatt elkuldtek ultrahangra, ahol a no megallapitotta hogy mi a bajom, es azt mondta hogy a doktorno valoszinuleg tablettat fog felirni. Na es hogy igy ezek utan megvizsgal e?:S
2013. aug. 23. 10:33
 8/12 anonim ***** válasza:
az a baj a tabletta cak eledi a bajt nem gygyitja meg. Mit állapitott meg az az orvos. Inkább menj el endokrinológiai kivizsgálásra. Vérvételből néznek hormonokat, 99%-ban hormonális probléma okozza a rendszertelen ciklust. Vannak hormonális betegségek amikre nem is lehetne szedni a fogamzásgátlót, de a nőgyógyász nem evszi a fáradtságot hogy kideritse hogy miért rendszertelen, kéynelmesebb felirni a gyógyszert aztán amjd szenvedhetsz ha abbaát akarsz. Én is igy jártam és 4 éve nem esek teherbe, nem is lett volna szabad fogamzásgátlót szednem mégis 8 évig szedették velem.
2013. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen panasszal nem valószínű,h manuális hüvelyi vizsgálatot végeznek. Viszont az előttem válaszolónak igaza van, A probléma okát kéne kideríteni és azt kezelni célzottan.
2013. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
99%, hogy manuálisan meg fognak vizsgálni.
2013. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!