Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a tampon már benn van de...

Ha a tampon már benn van de az ujjam még nem akkor átment már a szűzhártyámon?

Figyelt kérdés
Nem merem felrakni utána az ujjamat ....félek,hogy kifele túl nagy lesz és nem jön le:/

2013. aug. 23. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha bemegy, akkor ki is jön. A tampon meg eleve vastagabb, mikor telítődött.


A tampont feljebb kell tolni, ha az ujjad kint van, az nem elég.

2013. aug. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,tudom hogy feljebb kell rakni csak nem merem...mert olvastam olyat,hogy van akinek annyira fajt amikor ki akarta venni,hogy alig tudta kiszedni magabol...:/
2013. aug. 23. 03:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig feljebb KELL raknod! Ha nem mered,ne kísérletezz! Használj betétet.
2013. aug. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tampont mindenképpen át kell juttatni a szűzhártyán. Ha már átjutott, akkor meg tökmindegy, hogy feljebb tolod vagy sem.


Amúgy én az első tamponnal úgy jártam, hogy már szűz sem voltam, és mégis nőgyógyásszal kellett kivetetnem. Hosszú évekre el is ment tőle a kedvem.

2013. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miert nogyogyasznak kellett kiszednie? Es pont ez a kerdesem ,hogy : ha a tampon benn van de az ujjam meg nem akkor elerte mar a szuzhartyamat?
2013. aug. 23. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:
El. A szűzhártya a hüvely bejáratánál van.
2013. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!