Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon nagy segítségre lenne...

Nagyon nagy segítségre lenne szükségem tampon ügyileg?!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok 1 éve menstruálok. Az új sulimba majd sajnos úszás órák lesznek, és nem kerülhetem őket sehogyan se ki. 1 éve csak betétet használok. Viszont idén nyáron nyaraláson jött meg és tamponnal kellet fürödnöm. Az a gondom, tudom sok lánynak ez a gondja hogy nem tudom felrakni a mini tampont. Ellazultam, nem görcsöltem, terpesztettem, felraktam a lábam a kádra, de semmi, nem tudtam rendesen feltenni, nagyon fájt már sírtam, pedig aztán a vérzésem elég erős. Hogyan sikerülhetne? Nagyon meg vagyok azóta rémülve, mert akkor csak félig tudtam feltenni, és úgy kellet menjek úszni. És a kivétel is nagyon fájt pedig megtelt mert véres lett a fürdőruhám. Hogyan vegyem majd lelkileg magam rá hogy használnom kell? Mert sajnos majd kell mert úszás közben betétet nem tudok használni. Tényleg nagyon sokszor próbáltam már de hiába akarom hátrafelé tolni nem bírom, kérem segítsenek!
2009. okt. 29. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a guggolós pozícióra esküszöm :).Csak így megy, pedig 22 éves vagyok :)Tényleg az irányon múik, hogy sikerül-e.Ezen kívül szerintem a tamponos rajzról lemaradt egy fázis, és így nem jó.az utolsó rajz azt mutatja, hogy pont addig kell tolni, míg el nem tűnik, holott ez nem igaz, még bentebb kell, kb 1, másfél ujjpercnyivel, ne félj,felnyomni, és nem félj hogy eltűnik benned, meg elszakad a madzag, mert nem fog ;)!A madzagot meg kell húzni kicsit, mikor kibontod!Próbálgasd még, egyszer úgyis rájössz :)
2009. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, még valami, tehetsz magad alá kis tükröt is a földre, hogy lásd mit csinálsz, ez is sokat tud segíteni, hogy ne görcsölj be :)

22l

2009. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is rossz irányba kezdtem el 'feldugni'. Aztán nézegettem a kis képet a tájékoztatón, szép lassan kitapasztaltam, hogy mitmerrehogyan, és ma már le se kell guggolnom.;) És ne keseredj el, ha egyszer sikerül, utána már áldani fogod az eget, hogy tamponra váltottál.
2009. okt. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ezzel nem segítek, de, amikor először próbáltam nekem sem ment. 3 hónapon át próbálgattam, de egyszerűen nem ment. Aztán inkább hagytam a fenébe. Majd miután elvesztettem a szüzességem újra próbálkoztam, és akkor már minden gond nélkül felment. Előtte akárhogy erőltettem, akármerre vagy akármilyen módszerrel próbáltam nem ment.

Persze nem azt mondom, hogy rohanj az első fiúhoz, hanem azt, hogy van ilyen is...

2009. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem sikerült elsőre úgyhogy egy darabig hanyagoltam a dolgot, amikor teljesen lenyugodtam akkor próbáltam újra és sikerült.Nekem is a guggolós módszer vált be.

Úgyhogy:Csatlakozom az előttem szólókhoz nyugodj meg és találd meg a helyes utat :D

2009. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!