Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha ma jött meg az első mensim...

Ha ma jött meg az első mensim az kb. hány napig tart?

Figyelt kérdés
Ugyanis 5 nap múlva megyünk Horvátba.. Adigg elmúlik? :(
2008. jún. 30. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Húúú az elsőnél sosem lehet biztosra tudni. Nekem pl elég sokáig megvolt(8-9 napig), de van akinek már az első vagy második napon elmúlik. Hát max ha nem múlik el addig, akkor vegyél mini tampont, azzal lehet egy kicsit fürdeni, ill. nyugodtan felvehetsz bikinit.
2008. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi..És az normális hogyha egy kicsit sem görcsöltem meg semmitt sem éreztem?
2008. jún. 30. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

5 nap múlva már bizti elmúlik, de innentől kezdve még jobban figyelj a védekezésre...

ha nem görcsölsz annak pedig csak örülj, mert a folyamatod ugyanúgy megvan, csak fájdalom nelkül..

Vigyázz magadra, és ha meglenne, mini tampont használhatsz úszáshoz.

2008. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Habármost már egy kicsit fáj a hasam de csak nagyon kicsit és elötte nem volt semmmi...
2008. jún. 30. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem is múlik el, 5 nap múlva már tuti kevés lesz, lehet hogy tisztaságibetét is elég napközben. Ha fürdeni szeretnél jó a mini tampon, de amikor kijössz a vízből, cseréld ki, mert a vizet is magába szívja és a melegben a bacik elkezdenek tevékenykedni, szóval az a legjobb ha nem szaladgálsz ki be, hanem bemész, úszol meg iylenek és aztán cserélsz.

Ha most nem görcsöltél, az jó, de később előfordulhat, nekem is így volt, de ez mindenkinél más, ha mégis nagyon fáj, kérj fájdalomcsillapítót anyukádtól.

2008. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És nem lehet ezt egy kicsit sietettni valahogy hogy hamarabb " kiürüljek"?
2008. júl. 1. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt az idő beszélni anyukáddal az ilyen témákról:)
2008. júl. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mozgással esetleg siettetheted, de azzal számolj, h. görcsölni fogsz.
2009. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na,elmúlt akkora?
2009. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!