Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi segithet ezen?

Mi segithet ezen?

Figyelt kérdés
Kinos ez igy nekem :( de muszáj hozzátok fordulnom...Szoval már több éve, hogy hüvelyfombám van, és proálok mindig kikezelödni belöle..szedtem én már orvosságot, krémet használtam, székfüteát,pezsgösvizet, ezek használtak is, mindössze 1 honapig..olyan ,mint a mensztruáciom, minden honapba visszajön :((( és ez már kibirhatatlan, 17 éves vagyok, és rettegek, amikor érzem, hogy bekövetkezik..Kérlek segitsetek, mi az ami a hüvelygombát örökre elpusztitja, mert én már nem birom ezt :(((
2013. aug. 20. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy Candida, az sokkal szívósabb. Doki mit mondott?


A gomba szereti a cukrot, tehát fogyassz kevés szénhidrátot. Nem szereti a fokhagymát, ezt kapszulában is megveheted. Illetve nem ártana a normál hüvelyflóra erősítése/visszaállítása probiotikummal.

2013. aug. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előszöris kéne tudni miylen gomba, uyganis több féle van. Ahogy eltötem irták ha pl candida akkor nem elég a gyógyszer, krém, akkor kell a diéta is. Én 2 évig szenvedtem vele mire végre kiderült hogy candida.
2013. aug. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban orvoshoz fordulj. Ha jó nőgyógyászod van, akkor reagál a folyamatosan visszatérő gombára, és erősebb/jobb gyógyszereket ad. Emellett (de csakis emellett) tolhatod a candida-diétát és a háziszereket is.
2013. aug. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!