Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet betetben furodni?

Lehet betetben furodni?

Figyelt kérdés
Ma megyek eloszor tengerhez es tegnapelott jott meg a menzeszem. Tampont nem akarok hasznalni de viszont furodni akarok. :/ Nem lenne tole semmi bajom?
2013. aug. 18. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor jobban tennéd,ha csak napoznál. Elég érdekes látvány leszel a tengerparton,ha betéttel fürdesz.
2013. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehetni lehet csak semmi értelme nincsen
2013. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

És amikor kijössz a vízből a véres víz csurog majd a lábadon?? Meg fürdés közben is véres lesz a víz körülötted? Vagy hogyan gondolod?

Nem lehet! Vagy tampon, vagy nincs fürdés. Ennyi.

2013. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem akarsz tampont használni, akkor hagyd ki a fürdést amíg menstruálsz.
2013. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én többször is fürödtem betéttel 13 éves korom körül, tengerben is. Nem mertem tampont használni és mivel apukámmal nyaraltam, kis ostoba módon nem mertem neki szólni, hogy megjött, cikinek tartottam. Nem volt semmiféle vérfolyás a lábamon és a víz sem lett véres körülöttem, ez egy baromság. De nem ajánlom. Használj tampont, nagyon egyszerű használni és gyakran cseréld fürdés közben. Mini tamponnal kezdj, nem kell félni tőle cseppet sem.
2013. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak az első tampon a nagyon rossz! Utána már könnyebb, arra gondolj h ezt most muszáj..mert nem ronthatja el a nyaralásod a mensi :)
2013. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2013. aug. 18. 14:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Elhagyott helyen, hajóról ne fürödj, mert a vért kilóméterekről is megérezheti a cápa.
2013. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2013. aug. 18. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!