Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha holnap mennek...

Mit tegyek ha holnap mennek furodni de most este jott meg a menstruaciom? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Holnap mennek furdeni termalba noveremmel es a ferjevel, mert elozoleg is amikor menni akartunk pont megjott a menstruaciom, igy nem mentunk. Ugy van, hogy holnap mennenk megint, DE MOST Este vettem eszre hogy megint megjott! Pont ilyenkor.. Pedig ez tul korai.. Mekkora kicseszes! A LENYEG Hogy meg nem mondtam meg noveremnek mert 23:15kor vettem eszre.. Es nem tudom mit tegyek ... Ha megmondom hogy megjott tuti ok sem mennek akkor el holnap!! MIT TEGYEK?? Tampont meg nem hasznaltam, de szerintem mar lehetne(....)

2013. júl. 12. 23:26
 1/5 A kérdező kommentje:
15 eves vagyok.
2013. júl. 12. 23:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak tamponnal tudsz menni így van. Vegyél mini tampont reggel és azért beszéld meg a nővéreddel, hogy ez van, ismét megjött. Fürdés után , amikor kijössz a vízből cseréd ki rögtön.
2013. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Reggel mondjam neki idoben vagy meg most este ? (alszik szerintem) normal nem jo?
2013. júl. 12. 23:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Reggel mondd meg neki.

Normál tampont én olyan lányoknak ajánlok, akik már elvesztették a szüzességüket, illetve korábban is próbálkoztak tamponnal.

2013. júl. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak egy lehetőséged van, ez pedig a tampon, de minivel kezdd, hiszen az sem biztos, hogy felmegy könnyen.
2013. júl. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!