Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szúr a Jobb illetve bal...

Miért szúr a Jobb illetve bal oldalam/alhas?

Figyelt kérdés
Hetek óta szúr a jobb illetve a bal oldalon a petefészkem, mindig felváltva. Mostanában a derekam is elkezdett mellé fájni. Kezdetben vakbélre gyanakodtam, majd amikor már mindkettő erősen szúrt, méhen kívüli terhességre. Tesztet csináltam, folyamatosan negatívat mutatott. A fájdalom enyhült mikor 2 hete megjött. De elmúltával ismét jelentkeztek a fájdalmak, a mai napig. Volt már valaki így? Mi lehet ez?

2013. aug. 16. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kéne vizsgálni. Lehet cysta, valamilyen kismedencei gyulladás, endometriosis.
2013. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Félek nagyon tőle, mert sokat vagyok rosszul mostanában, szédülés, hányinger, fáradtság, és erős szúrások.

Mivel máshol lakom(páromnál), ide nem vagyok még bejelentve, így is el lehet menni nődokihoz? Vagy ezért fizetni kell? Hogy működik?

2013. aug. 16. 16:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmehetsz. Egy ilyen hasi fájdalom,akár sürgősségi ellátást is igényelhet,ezért mindenhol kötelesek megnézni téged.
2013. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget!
2013. aug. 16. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!