Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cataflam okozhat menses...

Cataflam okozhat menses kimaradást?

Figyelt kérdés
Én egy 19 éves lány vagyok, mandulaműtét után szedtem 11 napig cataflamot,napi 3-at. A műtét után 5 nappal kellett volna megjönnie.30 nap telt el összesen, tehát 25 napja késik a menstruációm.Éreztem az alhasamban egy kis húzó jellegű fájdalmat a napokban,hasonló mint mensi előtt,de olyan igazi mensis fájdalom sem volt. 3 éve ugyanaz a párom,el is jegyeztük egymást ,tehát nemi úton terjedő fertőzés nem jöhet szóba. Szerintetek okozhat a cataflam ilyet?

2013. aug. 14. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A Cataflam nem, de a műtéttel járó stressz igen. Szóval nyugodj meg, valószínű emiatt késik.
2013. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, ment a zöld kéz!:)

Ilyen kevés tünettel( hasi húzódás, és nem írtam, de néha émelygek) mennyire lehet esélyes a terhesség?

2013. aug. 14. 18:02
 3/4 Gesztike ***** válasza:
Nekem a bölcsességfogat mûtötték ki nemrég és arra szedtem cataflam-ot.Nekem nem késett tôle.Szerintem is a stressztôl lehet,vagy a baba sincs kizárva...Remélem segítettem 14/L
2013. aug. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ,ment a zöld. Hát most már a második mensi is kimarad,úgy tűnik,úgyhogy megyek orvoshoz.
2013. aug. 17. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!