Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire okozhat a stressz...

Mennyire okozhat a stressz menstruációs kimaradást, és maximum mennyi ideig?

Figyelt kérdés

Rengeteget vagyok feszült már legalább fél éve. Pár hónapja nem görcsöltem annyira, és nem is volt olyan túlzott (vérzés)pedig nekem harmadfokú fájdalmas havim van, és mindig sok! Ezt furcsálltam is. Most nem jött meg, nem tudom mire gondoljak. Kicsit félek. (Fiúm nincs)! Szerintetek miért?

Aki tud, nagyon szépen kérem segítsen!



2013. ápr. 15. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz, mert ilyet ciszta is okozhat. Ez amúgy mindenféle tünetre érvényes: először mindig vizsgáltasd meg magad orvossal, és ha a leleteid negatívak, akkor érdemes elgondolkozni az életviteleden. De az első a doki legyen.
2013. ápr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Háromnegyed éve voltam nőgyógyásznál a túlzott hasi görcsöm miatt. Mindig kórházba vittek vele engem, mert elájultam, hánytam ....stb!

Most pedig kevés lett, és kimaradt. A nőgyógyász akkor megvizsgált, és azt mondta nincs bajom. Lehetséges akkor, hogy ez az, vagy valami hasonló?

2013. ápr. 15. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz kérj beutalót! Hormonális oka is lehet, pl pajzsmirigy probléma. A stressz extrém esetben szokta befolyásolni a menzeszt. De valóban először ki kell zárni a szervi problémát.
2013. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szervi problémáim ki vannak zárva! Legalábbis az itteni orvos azt mondta, de holnap kell visszamennem, és akkor újra megvizsgál.
2013. ápr. 15. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Megnézte a pajzsmirigy funkciókat? TSH T3 T4 anti TPO? Pajzsmiriy UH?
2013. ápr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most voltam vissza a dokihoz. Azt mondta, hogy meg kell várni ezt a hónapot, és utána vizsgálatokkal jobban megnézi, mi lehet a baj!
2013. ápr. 16. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!