Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha egy 13 éves...

Az normális, ha egy 13 éves lánynak barna folyása van?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és barna folyásom van.

Nem tudom mit tegyek. Normális ez?

Segítsetek!

Előre is köszönöm.



2013. aug. 12. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Hamarosan menstruálni fogsz.
2013. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
menstruálsz
2013. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Most is olvasgatom a többi ilyen kérdést és minden hol azt írják hogy hamarosan meg fog nekik jönni. Nagyon aggódtam. De most már kezdek megnyugodni. Ez a második nap hogy barna folyásom van. Nem tudjátok kb mikor jön meg?
2013. aug. 12. 13:10
 4/10 Neuro West válasza:
ez mindenkinek a testétől függ h mikor is kezd el menstruálni..ez lehet 5-10nap vagy akár 2 hét is a barna folyás után
2013. aug. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2013. aug. 12. 13:18
 6/10 anonim ***** válasza:

ez már a menstruáció

eleinte nem mindenkinek jön egyből friss vér, mert gyenge a vérzés, és a vér elkezd alvadni, mire kiér a hüvelyből, már ilyen barnás

de ez már menstruáció

írd fel szépen egy naptárba az első napot, amikor kezdődött, és ettől fogva tartsd minden hónapban számon

2013. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van. Ez már maga a menstruáció. Csak kevés a vér. (A barna szín onnan van, hogy a vér bebarnul a hüvely savas ph-ja miatt. Ha több a vér, hamarabb kifolyik, nincs ideje bebarnulni, olyankor azért piros)

Pár nap és megszűnik. Hogy mikor lesz a következő? Lehet, hogy egy hónap múlva, de akkor sem kell aggódnod, ha 1-2 hónap kimarad. Nem mindenkinek áll be azonnal.

2013. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát. :)

Igazából már tegnap este (2013.08.11) is volt ilyen csak akkor gondoltam, hogy majd ma megkérdezem mi is ez.

Nem nagyon értem ezt hogy akkor kimarad. Akkor ez azt jelenti hogy 1-2 hónapig nem is lesz semmi? És ha már beállt akkor mi a normális? Hogy, ha havon 1-szer jön csak meg vagy hogy van ez?

2013. aug. 12. 21:20
 9/10 A kérdező kommentje:
És az normális ha naponta kb 3-4 óránként többször is folyik? Ma már kb 3-szor cseréltem bugyit annyira átütött. Nagyon sok folyik. Ennek így kell lennie?
2013. aug. 12. 21:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Helyesbítem a tegnapi kommentemet, ez tényleg menstruáció. Használj betétet, hogy ne legyen olyan a bugyid!
2013. aug. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!