Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális lehet a barna folyás?

Normális lehet a barna folyás?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 5 éve menstruálok lassan. Eleinte normális volt a ciklusom, általában 28 naponta jött meg. Egy-két éve viszont, kimaradozik, és az utolsó hónapokban, két, van hogy három héttel a menzesz előtt sötétbarna "folyás" jelentkezik. Nem fáj semmim, más tünet nincs. Egyébként is volt átlátszó folyásom, de az orvos azt mondta nem kell vele foglalkozni, ez természetes. Próbáltam a lactacid-ot, nem segített. Remélem nem fertőzés..

Szóval elmegyek nőgyógyászhoz, és írassak csak gyógyszert, hogy beállítsa, vagy mondjam el ezeket a panaszokat? Meg fog vizsgálni? Volt már valakinek ilyen?

Egyébként még nem volt senkivel szexuális kapcsolatom.



2013. júl. 5. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A ciklusod közepén normális, ha jelentkezik egy kis barna folyás/pecsételés, a peteérés miatt. Viszont ha egyre többet kimarad, akkor mindenképp menj orvoshoz, mert utalhat hormonális gondokra is. A nőgyógyásztól ne félj, én is 18 vagyok, féléves kimaradás után mentem dokihoz, és nagyon féltem, de meg sem vizsgált, vérvételekre küldött. Előbb utóbb úgyis túl kell lenned rajta, és inkább előbb derüljön ki ha baj van, ha mindent rendben talál akkor pedig megnyugodhatsz. :)
2013. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!