Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygomba magától mennyi...

A hüvelygomba magától mennyi idő alatt múlik el?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 12:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Még hogy 1-3 nap alatt nyoma sincs az egésznek...Én már 2 hete szenvedek tőle és hiába kenegetem meg kúpozgatok. :(
2013. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért kéne orvoshoz fordulni!!! Lehet, hogy már belülről ható szerre (tabletta) is szükséged lenne.
2013. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Voltam orvosnál, Gynofort nevű krémet írt fel (belső használatra,applikátorral), egyszeri használatra, és azt mondta egy hónapig tart a hatása. Egy hete használtam a krémet, azóta semmi javulást nem érzek. :(
2013. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor vissza kell menni. Időnként ez elég kemény küzdelem tud lenni. De nem szabad annyiban hagynod, mert simán lehet az is, hogy egész életedben harcolni fogsz ezzel, ha az elején hagyod elkanászodni. Sajnos tapasztalat.
2013. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Elore bocsi az ekezetek nelkuli iras es az elirogatasok miatt de telefonrol irok. Szoval a gbak taptalaja az eleszto szenhidrat cukor tejtermekek am. Szoval hiaba kupozgatunk kenocsozunk gyogszerezunk ha a masik oldalon etetjuk oket. Ezeket a kajakat ki kell zarni. Lasd candida dieta.
2014. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy a sokáig tartó hübelygombától meddő is lehet egy nő... Ezért kell minél előbb kezeltetni.
2017. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!