Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell váladékozása! Volt már...

Mell váladékozása! Volt már valakinek ilyen problémája?

Figyelt kérdés
A egyik mellemből valamilyen folyadék távozik, és nem tudom megmondani hogy milyen színű! Voltam már terhes,7 hónaposan kezdett megindulni a tej csepegés, ha terhes lennék azt tuti tudnám. Nem vagyok kismama! 27 éves vagyok, és egyik napról a másikra el kezdett folyni, de nem sok, és nem is minden nap! Segítséget szeretnék kéri tőletek, vagy ha valakinek volt már ehhez hasonló problémája kérem írjon, mert szerintem ez nem normális!?
2013. aug. 9. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet az oka magas prolaktin szint.
2013. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy csak az egyikből folyik?

Mert akkor esélyesebb, hogy vmi ciszta miatt van.

2013. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,de biztos hogy csak az egyikből folyik!!!ezek szerint orvoshoz kellene mennem...neked volt már ilyened?
2013. aug. 10. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, de nekem a prolaktinom a magas és ha folyik, nekem mindkettőből folyik.

Meg féloldali váladékozást tényleg általában gyulladás vagy ciszta vagy vmi olyan elváltozás okoz, ami a mellben van. Mutasd meg dokinak, nehogy vmi komolyabb legyen.


Persze az is lehet, hogy neked is csak prolaktinszinted a magas és valamiért csak az egyik melledből folyik.

2013. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!