Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első alkalommal nőgyógyásznál...

Első alkalommal nőgyógyásznál milyen hosszú a vizsgálat?

Figyelt kérdés
Tabletta miatt.
2013. aug. 8. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
max 20 perc, de abban már minden benne van
2013. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
max 5-10 perc
2013. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy órát voltam bent. Anamnézis, ultrahang, vizsgálat, kenet, vérvétel, beszélgetés... Nagyon alapos az orvosom :D A többi betegnek látnod kellett volna az arcát, mikor kijöttem...
2013. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Maga a vizsgálat nincs 2 perc. Nem turkálnak benned órákig.

Megkérdezik, hogy van-e panaszod, esetleg más betegséged (ami kizárná a tabletta használatát), ha nem kérdezik és van betegséged (pl. migrén, pajzsmirigy, szívbetegség, epilepszia stb.), akkor mondani kell.

Vért nem fognak venni valószínűleg, mert nagyon kevés rendelő van erre berendezkedve. SZTK egyáltalán nem, esetleg magánrendelők, de ritkán. Ha kell is vérvétel, max. beutalót kapsz. Ultrahangot is csak magánrendelőkben szoktak csinálni (jó pénzért) azonnal.

De én csak egy rákszűrésre és egy receptírásra tippelek.

2013. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Húú, oké, eléggé izgulok miatta, amúgy nem sokat tudtam róla, elolvastam a vizsgálat menetét, és olyan hosszasan írták, mintha minimum 30 perc lenne. :( De akkor megnyugodtam.
2013. aug. 8. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Pár perc az egész!!
2013. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért lesz az egy negyedóra.

Keress női orvost, vele talán könnyebb megbeszélned dolgokat.

2013. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire lekiismeretes.

Nekem teljesen meztelenre kellett vetkőznöm első alkalommal, hát mit mondjak, nem volt nagyon könnyű.

2013. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!