Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cikatridina méhszájsebre?

Cikatridina méhszájsebre?

Figyelt kérdés
Erős folyással és alhasi fájdalommal mentem orvoshoz és megállapította, hogy méhszájsebtől van.. Felírta a cikatridina nevű kúpot, 10 napig kell használnom. Azonnal meg is vettem a gyógyszertárba, 1 dobozzal. Utána olvastam csak utána ezen az oldalon, hogy le szokták fagyasztani és attól múlik el. De az orvos nálam ilyenről említést sem tett. El fog múlni így is? Már az ötödik napon tartok és még semmi javulást nem vettem észre, sajnos. Kezdek kételkedni.. Volt már valaki hasonló helyzetben? Akinek ezt javasolta a doki? Elmúltak tőle a tünetek? Előre is köszönöm a válaszokat! 19/L
2013. aug. 7. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is azt kellett használnom.
2014. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nem múlik el csak jobb lesz.Nekem meg műtötték semmit nem kaptam rá már 10 éve és most megint kiújult.
2014. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!