Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Nagyon fájdalm...

Mi bajom lehet? Nagyon fájdalmas a szex.

Figyelt kérdés

A hüvelybemenetnél fáj, és be sem tudja tenni , mert olyan érzés mintha szétszakadnék.Nagyon csíp és feszít.De nem belül hanem mondom, a bemenetnél , azon belül is az alsó résznél.

Természetesen voltam orvosnál, ő azt mondta egészséges vagyok...Cikatridinát irt fel. Azt olvastam hogy az hüvelyszárazságra van...Lehet hogy az van nekem?Mit jelent ez ? volt már másnak is ilyen panasza?



2012. márc. 31. 16:05
 1/9 A kérdező kommentje:

egyébként szedek fogamzásgátlót, 2 hónapja, viszont ez már sokkal régebb óta van. évekről beszélünk.Néha elmúlik és akkor 2-3 hónapig semmi aztán előjön és akkor2 hétig fáj.Van amikor nagyon fáj (mint most) van amikor kevésbé és akkor tudunk szexelni.

Általában canestennel szoktam kenni és akkor elmulik nagyjából...bár lehet hogy nem ettől hanem csak úgy magától. nem tudom, de már nagyon idegesít :(

2012. márc. 31. 16:07
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha Canestennel kened és elmúlik nagyjából, akkor hüvelygomba is állhat a háttérben, de nem értem, hogy mit jelent a "nagyjából" kifejezés. Hüvelysíkosítókkal érdemes próbálkozni, de a jó hosszú előjáték és a természetes nedvesedés az igazi. Esetleg túl gyorsan kerül sor az aktusra, mielőtt még rendesen rákészülnél.
2012. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mennyire vagy nedves?


sikositót próbálj ki

2012. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem ugyanez volt a bajom, hüvelygyulladást állapított meg a doki,írt nekem is gyógyszert, páromnak is és 1-2 hét alatt rendbejöttünk csak az volt a rossz addig nem lehetett szex:/ :) Az nem csíp mikor beléd élvez?
2012. márc. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen esetben hüvelygyulladást állapítottak meg és a páromat is kezelni kellett
2012. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy milyen ha belém élvez mert eddig mindig gumival csináltuk és mióta szedem a fogamzásgátlót még nem élvezett belém mert parázok.
2012. márc. 31. 16:39
 7/9 anonim válasza:
Sziasztok!Nekem ugyanez a problémám,hogy a hüvelybemenetnél nagyon fáj,ezért a szex is fájdalmas.A dokim Gynoxin kúpot javasolt,mivel szoptatok ezért nem kaphattam mást.De az az érzésem,hogy lehet,hogy nem is gombám van,hanem hüvelygyulladás,mert kb nekem is 1 éve ez a problámám folyamatosan.Most fogok kérni időpontot a dokimtól.Kvittagirl,neked mi segített amitől rendbejöttetek?Ha valakinek van még infója,megköszönném.
2012. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igazából ennek már 3 éve volt hogy párommal ez volt a bajunk, nálam szerintem azért alakult ki mert előző barátnőéjének gombás fertőzése volt páromban lappangott,nekem átadta ugye,nem figyeltem eléggé a jelekre szerintem ezért lett a hüvelygyulladás belőle. Hát kaptunk mi is gyógyszert meg kúpot is de nem tudom már így sajnos mi volt a neve:( Azt tudom hogy egy bikarúgás volt a gyógyszer, 1 hétig kellett szednünk és olyan rosszul voltunk mind a ketten tőle :S 2 hétig nem is szexelhettünk egyáltalán... Ilyenkor jobb kibírni mert ugye kezelésnek még hatnia is kell visszafertőzés elkerülése végett!
2012. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Köszi a választ.Jövőhétre kapok csak időpontot a dokihoz,de már nagyon unom ezt az állapotot.vissza akarom kapni a régi énem,akinek soha nem volt ilyen gondja.most a 2.terhességemmel kezdődött ez.
2012. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!