Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos! Hüvelygomba menstruáció...

Sos! Hüvelygomba menstruáció alatt?! Részletek lent!

Figyelt kérdés

Hétvégén a strandon össze szedtem a h.gombát.Amikor hazajöttünk eltelt egy két nap és semmit nem éreztem,semmi tünetet,majd amikor ,megjött és felraktam a tampont akkor kezdett el fájni. Így még sosem fájt a tampon cserélés. Viszketni ritkán viszket inkább ég..

Tegnap bekentem ilyen külső gomba ellenes krémmel de nem használt sokat..

A probiotikus tamponon gondolkozom. Ti mit tudtok róla? Kezeli a gombát vagy csak megelőzi?

A gombát hogyan lehet ilyenor kezelni?

Segítségeteket előre is köszönöm!!!:(:)


2013. aug. 2. 04:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Megvárod a mensi végét, és akkor ráér elkezdeni kezelni. Addig meg ne használj tampont, hanem betétet.
2013. aug. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is, nem biztos,h gombáról van szó,v. nem csak gombáról. Igazság szerint a gomba nem okoz fájdalmat, az inkább viszkető,csípő érzést. A menzeszed idejére pihentesd inkább és amikor elmúlt menj el orvoshoz,h csináljon egy váladékvizsgálatot. Kívülről,illetve a tampont nyugodtan bekenheted pl. Canesten krémmel,a kellemetlen érzést csökkenteni fogja.
2013. aug. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Muszáj leszek betétet mert iszonyatosan fáj a cserénél.


2. Onnan gondolom,hogy gomba,hogy akivel voltam fiú barátom Ő mondta,hogy amint hazaért neki viszketet és bekente gomba ellenes krémmmel aztán elis múlt,ezért gondoltam. De hogyha a menstruáció végén nem hat a hüvelykúp akkor biztosan elmegyek dokihoz.


Koszonom mindkettotoknek a segitseget!:)

2013. aug. 2. 08:03
 4/4 anonim ***** válasza:
várd meg a mensi végét és aztán menj el orvoshoz, avgy próbáld kia canesten kűrát, de ez sok esetben nem elég. ha nem mulik el tőle vagy visszatér akkor midnneképp kell egy tenyésztés.
2013. aug. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!