Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem fog megjönni? Vagy van...

Nem fog megjönni? Vagy van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés

2 hete együtt voltam a barátommal, és szex után volt egy vérdarab az ágyon. Nem folyós, hanem egy darabka. Utána kellett volna megjönnie, de nem jött meg, csak fájt a hasam de már az se. Terhességnek nincs jele, nem émelygek, nem feszül a mellem. Tegnap észrevettem, hogy hüvelygombám van. Ez késlelteti még jobban, vagy meg sem fog jönni?

16L



2013. júl. 14. 20:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és mindig védekeztünk, csak amikor elment, megfogtam neki, utána megint volt egy kb. félórás szeretkezés, és utána jött a vérdarab és megnéztem, hogy megjött-e ugyanazzal a kezemmel.
2013. júl. 14. 20:36
 2/7 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet, mert olvastunk már olyanról hogy védekezés mellett estek teherbe, a gomba szerintem nem késleltetheti. Írd meg légyszi a teszt eredményét ha csinálsz, kíváncsi vagyok! :)
2013. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és azzal is kiegészíteném, hogy elég rendszertelen tavaly 18 napig volt meg januárban, de volt hogy ki is maradt. Azóta viszont mintha beállt volna... csak néhány napot szokott késni.
2013. júl. 14. 20:39
 4/7 A kérdező kommentje:
ú oké.. azért kíváncsi vagyok más véleményére is mert nekem ez kb. romokba döntené az életem.:D
2013. júl. 14. 20:40
 5/7 anonim válasza:
Nőgyógyászaton mindent meg mondanak :)
2013. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nah..mi lett végül?:)
2013. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azért szerintem ez nem olyan dolog h 'kíváncsi vagyok terhes leszel-e' de nem nem lettem az!:)
2013. júl. 18. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!