Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem fog megjönni?

Ugye nem fog megjönni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit ki vagyok borulva de irjátok meg ha szerintetek fölöslegesen parázom vagy valami, birom az őszinteséget. Szóval ma van a mezeszem 35. napja és 7 napos szokot lenni... jún. 22-én megyünk nyaralni tengerpartra és szerintetek van még rá esély h azért megjön és le is megy 22. éig? És 1,5 éve menzeszelek, egyszer jött meg 23 napra és egyszer 48 napra de egyébként minden hónapban rendszeresen 26-27-28-29 napokra jött meg..Szóval szerintetek parázzak vagy ne? Előre is köszi mindenkinek a választ! 13/L

2013. jún. 12. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Elvileg az idegesség miatt késhet, ezért javasolhatnám azt, hogy nyugodtan görcsölj rajta, és akkor nem fog megjönni :D

De ha akaratosan tudnád befolyásolni, akkor a nők fele nem is menstruálna... Inkább légy nyugodt, készülj fel rá, ha esetleg megjönne, legyen nálad teljes felszerelés. Tudom, hogy nagyon rossz lenne, mert akkor nem mehetnél vízbe (azért elég nagy a fertőzésveszély), de azért próbálj meg nyugodt maradni. :)

2013. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet de inkább nem próbálom ki! :))) Egyébként elég hisztis voltam ma meg fájt is a hasam szoval remélem hnap megjön! De köszi a válaszodat is! :)
2013. jún. 12. 18:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Hallottam még arról is h igyunk vörösbort és az előrébbhozza de azért ezt 13 évesen nem nagyon akarom...
2013. jún. 12. 19:08
 4/6 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok nyugodtan! (:
2013. jún. 12. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne is igyál bort!
2013. jún. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ááá megjött tegnap(pénteken) úúú és olyan boldog vagyook!!!!!
2013. jún. 15. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!