Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj ha felhelyezem meg...

Miért fáj ha felhelyezem meg mozgok vele?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok..tegnap felhelyeztem LEGELŐSZÖR egy OB mini tampont az annyira nem fájt..elmentem itthonról 3órára..utána a végére tökre megszoktam meg minden..vettem tegnap egy Blue Star minit..az viszont már fáj ha felhelyezem..ezt nem birom megszokni..ha sétálok fáj,ha leülök fáj..tegnap az OB-vel nem szenvedtem ennyit :O OB-t kéne vennem? ezt a Blue Start meg hagyjam a fenébe ?

2013. aug. 1. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy maradj az OB-nél, vagy a másikat nem helyezted fel mélyre, és ilyenkor fájdalmas.
2013. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
mennyire kell mélyre ?
2013. aug. 1. 16:22
 3/17 anonim válasza:
Ameddig fel tudod tolni.Mindenkinek szokatlan először,de hamar megszokod.És nem fog zavarni semmiben.
2013. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De nem birom beljebb tolni..és nagyon fáj :S prbóálom beljebb tolni de nem megy..:/
2013. aug. 1. 16:30
 5/17 anonim ***** válasza:
Mindegyik tamponnál szerintem az a lényeg, hogy minél feljebb told. Amikor én először használtam tampont, nekem is fájt, és sokat szendvedtem vele, mire rájöttem, hogy hogyan csináljam. Próbáld ki úgy, hogy ha feltetted, álj fel, akkor már érezni fogod, hogy jó helyen van e, vagy érzed és kellemetlen. Ha rossz, akkor tolj rajta még egy kicsit, és mindenképp jónak kell lennie. Használj silk touch ob-t, az még könnyebben is csúszik :)
2013. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rendben :) kicsit feljebb toltam szerintem de még akkor is fáj..még hozzá kell szoknom,ugye?:) bent legyen az,ami most bentvan,vagy mára már hagyjam? szedjem ki és holnap rakjak be ob-t? :D ma csak betétezzek vagy hagyjam bent a blue start és fájjon még,majd megszokom?
2013. aug. 1. 16:39
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen az a titka, hogy magasra fel kell tolni, az ujjadnak is nagy része felmegy a hüvelybe, tovább mint az első ujjperc.
2013. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
annyira fel kell tolni?:O
2013. aug. 1. 16:43
 9/17 anonim ***** válasza:
előbb utóbb megszokod, mert ha jó helyen van, nem is érzed már nagyon. És igen, jó mélyre kell, hogy ne szivárogjon. Nekem majdnem az ujjam úgy kb háromnegyede kell hogy jó helyen legyen:)
2013. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
lehet azért megy be nehezen mert még szűz vagyok?
2013. aug. 1. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!