Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet amiatt 3 napja tartó...

Lehet amiatt 3 napja tartó peteérési görcsöm, hogy most hagytam abba a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

E hónap elején hagytam abba a fogamzásgátló használatát, és iszonyat fájdalmaim vannak. Máskor is szokott peteérési görcsöm lenni, ez nálam normálisnak mondható. De most már 3 napja tart, és nagyon fájdalmas, kisugárzik a derekamra is.


Emiatt nem szeretnék dokihoz menni, mert olyan jó nálunk a rendelés, hogy szabit kéne kivennem. Ezért kérdem tőletek, tapasztalt már valaki ilyet? Nem tudom pontosan megjósolni mikor fog megjönni a bogyó miatt, de elvileg 9-e körül kéne neki. Úh. arra is gondoltam már, hogy ez már menstruációs görcs is lehet. Nem tudom, de baromira fáj, főleg ha ülök. Ha állok, vagy fekszem, akkor nem annyira.


Egyébként részben a peteérési görcsök miatt kezdtem fog. gátlót használni- nuva ringet- mert míg szedtem nem volt értelem szerűen, de nem bírja a szervezetem a fogamzásgátlókat, erre most még rosszabbul jártam...



2013. aug. 1. 13:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!