Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ideális a testsúlyom?

Ideális a testsúlyom?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok,60kg-al és (8 nap múlva) 12 évesen ,ideális a testsúlyom?

2013. aug. 1. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel még csak 12 vagy, úgyis nyúlni fogsz, így ideális. De ha az arány ezután is megmarad, akkor sincs semmi baj. :)
2013. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes!
2013. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani, az arányoktól is függ. Én 171 cm vagyok és 60 kiló 24 évesen, így is van aki lekövérez.


De az egyik válaszoló jól mondta, még nyúlni fogsz, de azért, ha hosszú távon megmarad ez az arány, az nem a legideálisabb, csak abban az esetben, ha sportolsz, és izmos vagy, és amiatt vagy nehéz.


Nem jelent semmit, de én 12 évesen 40-45 kiló körül voltam 160 centisen. Nehéz kérdés... kérdezd meg a háziorvosod, ő jobban látja a testzsír arányodat, végülis az a lényeg, nem a kilók.

2013. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindennap tesizek,és hetente 2x járok karatézni. (így nyáron most persze nem,de ha tudok biciklizni megyek :) )
2013. aug. 1. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor teljesen rendben lehetsz :)
2013. aug. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!