Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ég a hüvelybemenetem szex...

Ég a hüvelybemenetem szex közben és után, illetve pisiléskor mintha smirdlit használnék WC papír helyett! Miért?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete volt egy gombás fertőzésem. Akkor is fájt a hüvelybemenet behatoláskor, illetve égett és viszketett is. Most viszont csak szex közben, és szex után fáj, de aztán kb egy fél óra és elmúlik. Aztán ár csak a WC-zésnél érzem, hogy gáz van. Kenhetem Pimafucort kenőccsel? Vagy valami más? mert szerintem gombám már nincs, folyásom sincs, és a menstruációm kb 2 napja múlt el...
2013. júl. 30. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Orvoshoz nehogy elmenj.
2013. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem tudok elmenni nőgyógyászhoz, szerinted nekem eszembe sem jutott??
2013. júl. 30. 12:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve az előzőnél voltam orvosnál, ő írt kezelést, megvizsgált, és el is múlt. Ezért kérdezem!
2013. júl. 30. 12:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátodat is kezelték? Mert ha nem, simán visszafertőzhetett. Illetve a kezelés ideje alatt nem érdemes nemi aktust létesíteni, hogy mindketten meggyógyulhassatok rendesen. Amint tudsz, menj vissza az orvoshoz, addig ne éljetek nemi életet.
2013. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A krém amit kapta, azt elviekben használta ő is, legalábbis megkértem rá!

Lehet ez a baj!

Amúgy a doktor is Pimafucin kúpot írt fel előzőleg, illetve a Pimafucort krémet!

Bár ha jobban belegondolok, már amikor először belém hatolt, már akkor is fájt, szóval szerintem nem múlt el még.

Kenegetem magam a kenőccsel, amíg el nem tudok menni megint orvoshoz! Bár most csak együttlétkor fáj, előzőleg állandóan égett és viszketett!

2013. júl. 30. 12:41
 6/7 A kérdező kommentje:
és azt elfelejtettem, hogy a kezelés ideje alatt természetesen nem voltunk együtt! A félreértések elkerülése végett!:)
2013. júl. 30. 12:42
 7/7 A kérdező kommentje:
Illetve lehet ok az is, hogy még a menstruáció utolsó 1-2 napján voltunk együtt??
2013. júl. 30. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!