Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye nem lesz komolyabb bajom?

Ugye nem lesz komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Van egy hüvelyfertőzésem már egy ideje, kellemetlen szagú, sárgás. Szedek rá gyógyszert, de ma láttam a folyásban egy kis barnás foltot amitől nagyon megijedtem. Ugye komoly bajom nincs? 14 évesen...
2013. júl. 29. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kaptál rá orvostól célzott kezelést ne ijedj meg! Nem esedékes a menzeszed? Esetleg ovulálsz?
2013. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nos homeopátiásan kezelem magam, de ettől a barnás folyástól nagyon félek, mert méhnyakrák előjele is lehet vagy cisztáé. Remélem nekem egyik sincs... Anyukám nem nőgyógyász, de tudja mit kell szedni neki is volt ilyen de szerintem barna folyása még nem, de ez akkor a menstruáció előjele és fölösleges nőgyógyászati beavatkozás?
2013. júl. 29. 18:51
 3/9 A kérdező kommentje:
És a folyásom színe is sötétebb lett...
2013. júl. 29. 19:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha orvoshoz mennél, mert biztosat csak ő tud mondani!
2013. júl. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Te is írtad, hogy hüvelyfertőzésed van, márpedig ezt orvosnak kell kezelni!
2013. júl. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyan már, méhnyakrák!!!

Ne butáskodj!

Szó se lehet róla még a te korodban!


Nincs komoly bajod, valamiféle fertőzés lehet.

2013. júl. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha fertőzésed van,akár gomba,akár baktérium,az okozhat egy nyálkahártya gyulladást,amitől lehet barna folyásod.

Az a baj,h ha orvos nem vizsgált meg igazából nem is tudhatod mi okozza a hüvelyfertőzést. Márpedig nem mindegy a kezelés szempontjából.Bér e homeopátiához nem értek,de célzott(adott)kórokozó elleni kezelés kéne.

A homeopátiás szer ezt nyújtja?

2013. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Canesten combit, ha nem akarsz orvoshoz menni semmiképpen.

3-4 nap alat el kellene mulasztania, ha gombáról van szó.

2013. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó,így igaz ha ...! Ezer más kórokozó is létezik,mint a gomba. Mégiscsak jobb lenne orvos!
2013. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!