Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nö olyan lassan a...

Miért nö olyan lassan a mellem? Szokott fájni. és nagyon érzékeny is. De szerintem nem kellene olyan lassan nöjjön. Ugz irigylem a barátnöim . S azért mert nincs nagy mellem (13 eves vagyok, de még negyon kicsik), kiszoktad csufolni . Micsináljak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki csúfolj azzal ne foglalkozz, mert nekik az értelmi szintjük messze a béka feneke alatt van. Egy 13 éves lánynak normális ha nincs nagy melle. Mindenki más ütemben fejlődik, de arról senki nem tehet, hogy hogyan!
2013. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Röhögd ki őket, hogy a tesiórás futás miatt nekik sokkal hamarabb fog lógni, mint a nyanyáknak.
2013. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Na, figyi! Én 37 vagyok. Nekem nem nőttek meg a cicijeim. Eddig nagyon zavart, de most hogy láttam a neten, hogy sok nőnek (18-21 ) milyen szörnyen lógós mellük van rájöttem, hogy köszönöm nekem ez jó lesz. Akinek 13-18 évesen nagy annak 18-21 évesen annyira lóg, mint egy szatyor. Pedig még nem is szültek, ha szülnek meg a hasukig lelóg. Most lehet hogy zavar, de még vigasztaljon hogy most kezdődött el a menzeszed tehát még csak most fog igazán nőni. De azért védd meg magad, mondjuk hogy "ami késik nem múlik" vagy hogy "18 éves koromig nyugi még meg fog nőni és gyönyörű lesz" a lényeg hogy ne hallgass és ne szégyenkezz.
2013. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ne irigyeld őket! Tök normális ha 13 évesen még nincs melled.
2013. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugye a cici zsírszövetekből áll. El ne hízz azért mert csúfzolnak! Ne foglalkozz velük.
2013. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!