Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek hányadikra sikerült...

Nektek hányadikra sikerült legelsőnek a tampon felhelyezése?

Figyelt kérdés

Milyen körülmények között próbáltátok ki és miért? És hól voltatok akkor? Hány évesek voltatok? És most hány évesek vagytok?

Inkább tampon vagy betét?


Válaszaitokat elóre is köszönöm!:)



2013. júl. 28. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Otthon, azért, mert megjött :P Anyám kissé kiakadt, hogy hamvas 12 éves lánya már nagylány, én halál nyugodtan vettem egy doboz tampont és nekifogtam. Az első nem sikerült, a második felment, de éreztem, a harmadik rendben volt. Most 37 vagyok.

Mindenképpen inkább tampon (fene tudja, utálom azt érezni, hogy folyik belőlem a vér. úgy akarom érezni magam, mint máskor, mivel sosem vagyok rosszul és nem fáj, ez tamponnal sikerül is), egyes esetekben pedig mindkettőre szükség van egyszerre.

2013. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Éjjelre betét
2013. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elején elég kényelmetlen volt
2013. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!