Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok rosszul a tampon...

Miért vagyok rosszul a tampon felhelyezése után?

Figyelt kérdés
szűz vagyok! 2,5 éve jött meg először és 1-2óránként kell betétet cserélnem ami már kissé zavaró..de amint felhelyezem a tampont rosszul leszek,hányingerem lesz és hasonlók..mi a teendő? miért van ez?
2013. júl. 9. 18:31
 1/6 gömbicica ***** válasza:

tán undorodsz tőle? nehéz volt felhelyezni, vagy nincs is a helyén olyankor rendesen?

Akkor maradj inkább a betétnél, de vegyél nagyobb "teljesitményüt". aztán majd csak beáll valami kevesebb mennyiségre.

2013. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Az hogy tiniként 2 óránként betétet kell cserélni az esetek 90%-ban nem normális! Anyukáddal beszéltél erről?
2013. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem bírod a tampont.Van ilyen.Inkább maradj a betétnél.
2013. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne kockáztass! Maradj a betétnél, mert ha kényelmetlen is, de az az egészségesebb!
2013. júl. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
minden menzesznél ilyen gyakran kell cserélned, vagy csak időnként lesz ilyen erős?
2013. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Néha,az esetek 15%-nál nekem is ez van,pedig már 1 éve rendzseresen tampont használok.Mini tampont használsz?Lehetséges,hogy rosszul ehylezed fel,vagy véletlenül valami szenneződés kerül rá,ilyenkor én is mindig rosszul vagyok,de ne aggódj,ez normális szerintem.Ha nagyon nem bírod,akkor használj betétet.
2013. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!