Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Genitális szemölcs?

Genitális szemölcs?

Figyelt kérdés

Kisajak belső felén apró hosszúkás kinövést vettem észre, elmentem nődokihoz, két lehetőséget vázolt fel, ez a hüvelygombától van, amit most kezel. De ha nem múlik el akkor szemölcsre gyanakszik, amit a hpv okoz. Teljesen készen vagyok, mert nem múlnak, persze rögtön a rosszabbra gondolva végig böngésztem, számtalan oldat.És még jobban össze vagyok törve. Kérek szépen mindenkit aki átesett vagy most van ebben a cipőben ossza meg velem a tapasztalatait. Hogyan kapható el? Monogám kapcsolatban vagyok 3 éve, a partnerre mi vonatkozik, ha valóban szemölcsről van szó?? Nemi élet?? Gyógyulási idő??stb minden érdekel.

És milyen immunerősítőt használtatok? Mert azt olvastam, hogy ebben az esetben elősegítheti a gyógyulást, és a beavatkozás utáni újbóli kialakulást.

Köszönök minden választ.



2013. júl. 28. 12:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!