Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők ti is felpuffadtok...

Lányok, nők ti is felpuffadtok amikor menstruáltok?

Figyelt kérdés
...mert engem megőrjít ez. Egyébként nincs pocakom, de amikor menstruálok állandóan fel vagyok puffadva, főleg az első két nap. Nagyon zavar, más is van így, vagy ez nem normális nálam? És mitől van, mit lehetne tenni ellenne?
2013. júl. 25. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
igen. zavar. normális. vízvisszatartás. semmit.
2013. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nállam is jelentkezik a puffadás de rendszerint menstruáció elötti napokon teljesen a menstruálás kezdetéig. Elég zavaró de teljesen normális. Nekem ami bevált az nem más mint az espumisan gyöngy.
2013. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezt Espumisan gyönygöt lehet, hogy én is kifogom próbálni...
2013. júl. 25. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Puffadok én is. Amely szoknya, nadrág jó egyébként, az erősen szorít ilyenkor. Női ruhám viszont nem sok van.
2013. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem puffadok fel!!!(Bocsi hogy ilyen későn válaszoltam!! :) )
2014. júl. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!