Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti hogy tudták elfogad...

Lányok, ti hogy tudták elfogadni hogy menstruáltok?

Figyelt kérdés
Mert nekem még 20 évesen most se sikerült...
2013. márc. 28. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne tudtam volna?

Ez a természet rendje. Én 10 és fél éves korom óta menstruálok, de már akkor elfogadtam. Elmagyarázták először, hogy mivel jár, aztán meg ugye hogy mi ez, mire van, stb.

Nem értem amúgy, hogy mit nem tudsz rajta elfogadni. Elmagyaráznád?:)

2013. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Neked elmagyarázta valaki, hogy miért van a menstruáció?
2013. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezettem szeretem. Mármint persze nem azt, hogy vérzek, meg a vele járó tortúrát- betétet, tampont cserélni, hasfájást-, hanem azt az érzést, hogy nő vagyok. Persze ha valaki óriási kínokat él át alatta, elhiszem, hogy nem szereti.

Próbálj úgy gondolni rá, hogy ettől leszel igazán nő, és arra, hogy nagyon sokan cserélnének veled, akinek nincsen rendben a menstruációja. Örülj neki, hogy rendesen működsz, és teljesen egészséges vagy. Ezt a pár napot ki lehet bírni :)

2013. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom csak utálom és kész...

én nekem 20 évesen még most sem állt be, és megszenvedek vele rendesen más miatt is ...

2013. márc. 28. 13:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj el orvoshoz, 20 éves korodra már be kellett volna állnia. Nem kell várni a sültgalambot
2013. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem nem sokkal a 14. szülinapom után jött meg. én fel sem fogtam. hihetetlennek tartottam. kábé a harmadiknál esett le hogy menstruálok. persze nem teljesen,mert még mindig furcsának tartom hogy megvan. de örülök neki,része az egészséges nőknek. :-)

még ha vérzek is meg minden,én szeretem. hozzáteszem hogy régen elájultam a vér látványától,viszont amikor megjött,semmi bajom nem volt.

minden nő átéli életében. most nekünk sokkal egyszerűbb:van betét,tampon,gyógyszer,orvos.

viszont régen: rongy,vatta,felkötő,"gyógykúrálások" és sokáig le is nézték az olyan nőket,akik menstruálnak.

amikor megjön,gondolj arra hogy jobb a helyzeted mint például ha 100 éve éltél volna. természetes tisztuló folyamat. hátha jobban el tudod így fogadni.

2013. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem bírom a vért,úgyhogy az első kettőnél nem fogadtam el.Aztán szép lassan hozzászoktam,és elfogadtam,hogy ez egy természetes dolog,minden nő átéli ezt.Akkor 16 voltam(későn érő típus vagyok)azóta eltelt egy év.Igaz,hogy még nem állt be,és erős a vérzésem,de szerencsére nem görcsöl nagyon a hasam.

17/L

2013. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!