Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Horkolok, de inkább hangosan...

Horkolok, de inkább hangosan szuszogok. Nincs nyitva a szám, de a párom szerint zavaró. Néha felébredek rá én is. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:

az én párom akkora koncertet ad minden nap, mondjuk ő éjszakás, így mi tudunk tőle aludni, de a különalvás a leghatásosabb . Amikor pihenős, vagy nappalos, akkor külön alszik.

Vannak már erre specializálódott orvosok, a nevüket nem tudom, ha gondoljátok, és van rá pénzetek, akkor talán ők is tudnak valamennyit enyhíteni ezen. A gyógyszertárban kapható orrtapasz meg hasonlók semmit nem használnak. Talán csak annyit, hogy nem fog tudni tőlük aludni, így persze nem is horkol.

2009. okt. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van horkolás elleni illóolaj, próbáld ki. sajnos nemtudom hol lehet kapni szeritenm gyógynövényboltokban.
2009. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A TV is reklámoz ilyen ortapaszt, én azt vettem a páromnak, Respir aktiv a neve. Már első nap segített. Igaz 1500Ft-ba kerül a 10db.-os, de egy idő után már nem is kell használni. Ha ilyet veszel arra ügyelj,hogy több méretbe van.Minden jót!
2009. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!