Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csak mensturáció ideje...

Miért csak mensturáció ideje alatt tapasztalok felfázási tüneteket?

Figyelt kérdés

Az utobbi 2 alkalommal meg voltam győződve rola hogy felfázás miatt érzem, de most hogy 3. szorra is csak menstuáció alatt jelentkezik a hólyagnyomás, pisilési inger, már biztos vagyok benne hogy ez nem felfázás. De akkor mi lehet. Tapasztalt már valaki hasonlót?


Azt már észrevettem hogy menstuáció alatt amugy is gyakrabban járok Wc-re, de ezt már nem tudom hova tenni.



2013. júl. 16. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtt a szervezet vizet tart vissza, ami aztán kiürül a szervezetből. Ezért jársz gyakrabban WC-re.
2013. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt irtam is hogy ezt a részét értem, csak azt nem hogy miért pródukálok felfázás érzést mellette... de csak ilyenkor
2013. júl. 16. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert a méh és a hólyag közel van egymáshoz, így sugározhatnak oda is a dolgok. Ez olyan, mint amikor csúnyán eltört a jobb felső bölcsességfogam, ezét ki kellett húzni. Amikor múlni kezdett az érzéstelenítő, tisztára úgy éreztem, mintha az alsót húzták volna ki, az zsibongott.
2013. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!