Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van pár kérdésem tamponnal...

Van pár kérdésem tamponnal kapcsolatban. Most használok először. (? )

Figyelt kérdés

Ma este indulunk nyaralni.Már 5 napja késik,lehet az idegeskedéstől.Viszont a nyaralás alatt biztos meg fog jönni.Tengerre megyünk.Minden nap délelőtt is és délután is le szoktunk menni a partra 3-4 órát és általában többször bemegyek a vízbe,fél órára,egy órára,de van,hogy 15-20 percre is.Hogyha ilyen sokszor bemegyek,akkor minden alkalom után cseréljek tampont vagy menjek be csak egyszer?

5 napra megyünk.Ennyi ideig kb. hány tamponra lesz szükségem?Éjjel nem azt használnék és amikor sétálni megyünk este a városban,akkor sem,csak fürdéskor.Már vettem egy csomaggal,amiben 16 volt,de egyet kipróbáltam,hogy ki tudom-e bontani jól,szóval 15 maradt. Az elég?


2013. júl. 14. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:

A kibontást minek gyakorolni, az a kérdés, fel tudod-e tenni normálisan? Nekem szűzen nem ment, annyira fájt, de még most is előfordul, hogy alig.


15 db bőven elég, nekem két ciklus alatt nem fogyott el egy doboz (maradt még 2), bár éjszakára és itthonra én is betétezek.

2013. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég 2 óránként cserélni, feltéve, ha ki tud húzni. Ha nem, mert nem telt még meg, maradhat nyugodtan végig. A tengervíz nem olyan, mint az uszoda...aligha kapnál el valamit.

Mini vagy normál? Szerintem elég lesz a 15.

2013. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
normál.
2013. júl. 14. 09:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél minit is, mert a gyengébb napokon nem fogod tudni használni a normált.
2013. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy még, semmiképpen se a normállal kezdd! Nem tudhatod, hogy mekkora a nyílás a szűzhártyádon, és ami befér üresen, az megtelve lehet, hogy nem fog kiférni. A mini tamponnal kisebb a veszély. Amíg szűz voltam, én is csak minit tudtam használni. Lehet, hogy többször kell cserélni, de inkább ez, minthogy a tengerparton kelljen doki után rohangálni, mert nem tudod kiszedni.
2013. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Miért ne tudná kiszedni? Szerintem kifelé könnyebb mint be, de ez csak az én véleményem. Én világ életemben normált használtam és nem volt sosem baj. Az első berakás nem volt jó, de utána minden patentül alakult. :)
2013. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!